342A124-25/225-0
DigiKeys produktnummer
A125951-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
342A124-25/225-0
Beskrivelse
HEATSHRNK BOOT BRKOUT 45DEG SZ24
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Krymping Hylse, Overgang - forgrening til siden, 45° Svart 24
Kategori
Stor diameter levert
1,060" (26,92mm)
Produsent
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Stor diameter - etter krymping
0,488" (12,40mm)
Serie
Liten diameter levert
0,520" (13,21mm)
Emballasje
Bulk
Liten diameter etter krymping
0,240" (6,10mm)
Delestatus
Aktiv
Stor krympelengde
1,661" (42,19mm)
Type
Hylse, Overgang - forgrening til siden, 45°
Liten krympelengde
1,681" (42,70mm)
Mantelstørrelse - innsats
24
Totallengde etter krymping
3,539" (89,89mm)