TFM322512ALVA100MTAA
DigiKeys produktnummer
445-TFM322512ALVA100MTAATR-ND - Tape og spole (TR)
445-TFM322512ALVA100MTAACT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-TFM322512ALVA100MTAADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TFM322512ALVA100MTAA
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 1.2A 360 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µH Skjermet Tynn film Induktor 1.2 A 360mOhm maks 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TFM322512ALVA100MTAA Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
360mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Type
Tynn film
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
1210
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)
Strøm - metning (Isat)
1,6A