TFM322512ALMAR47MTAA
DigiKeys produktnummer
445-TFM322512ALMAR47MTAATR-ND - Tape og spole (TR)
445-TFM322512ALMAR47MTAACT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-TFM322512ALMAR47MTAADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TFM322512ALMAR47MTAA
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 5.3A 21 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
470 nH Skjermet Tynn film Induktor 5.3 A 21mOhm maks 1210 (3225 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
TFM322512ALMAR47MTAA Modeller
DC-motstand (DCR)
21mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
1210
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)