TFM252012ALMA2R2MTAA
DigiKeys produktnummer
445-175185-2-ND - Tape og spole (TR)
445-175185-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-175185-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TFM252012ALMA2R2MTAA
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 2.6A 84 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Tynn film Induktor 2.6 A 84mOhm maks 1008 (2520 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TFM252012ALMA2R2MTAA Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
84mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Type
Tynn film
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
1008 (2520 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
1008 (2520 metrisk)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)
Strøm - metning (Isat)
2,8A