TCM06UX-020-2P-T201
DigiKeys produktnummer
445-TCM06UX-020-2P-T201TR-ND - Tape og spole (TR)
445-TCM06UX-020-2P-T201CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-TCM06UX-020-2P-T201DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TCM06UX-020-2P-T201
Beskrivelse
CMC 100MA 2LN 20 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 20 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 500mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TCM06UX-020-2P-T201 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
100mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
500mOhm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
10V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-25°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,026" L x 0,020" B (0,65mm x 0,50mm)
Antall linjer
2
Høyde (maks)
0,014" (0,35mm)
Impedans ved frekvens
20 Ohms @ 100 MHz