PLEA85DCA2R2M-1PT00
DigiKeys produktnummer
445-PLEA85DCA2R2M-1PT00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-PLEA85DCA2R2M-1PT00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-PLEA85DCA2R2M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLEA85DCA2R2M-1PT00
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 550MA 600 MOHM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Uskjermet Tynn film Induktor 550 mA 600mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
400mA
Produsent
Skjerming
Uskjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
600mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Type
Tynn film
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,031" B (1,00mm x 0,80mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)