PLEA67BCA4R7M-1PT00
DigiKeys produktnummer
445-PLEA67BCA4R7M-1PT00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-PLEA67BCA4R7M-1PT00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-PLEA67BCA4R7M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLEA67BCA4R7M-1PT00
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 400MA 1.08 OHM
Detaljert beskrivelse
4.7 µH Uskjermet Tynn film Induktor 400 mA 1,08Ohm maks 0402 (1006 metrisk)
Kategori
Strøm - metning (Isat)
300mA
Produsent
Skjerming
Uskjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
1,08Ohm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,024" B (1,00mm x 0,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)