PLEA67BBA2R2M-1PT00
DigiKeys produktnummer
445-PLEA67BBA2R2M-1PT00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-PLEA67BBA2R2M-1PT00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-PLEA67BBA2R2M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLEA67BBA2R2M-1PT00
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 800MA 620 MOHM
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Uskjermet Tynn film Induktor 800 mA 620mOhm maks 0402 (1006 metrisk)
Kategori
Strøm - metning (Isat)
600mA
Produsent
Skjerming
Uskjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
620mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,024" B (1,00mm x 0,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)