PLEA67BBA1R0M-1PT00
DigiKeys produktnummer
445-PLEA67BBA1R0M-1PT00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-PLEA67BBA1R0M-1PT00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-PLEA67BBA1R0M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLEA67BBA1R0M-1PT00
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 1A 265 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Skjermet Tynn film Induktor 1 A 265mOhm maks 0402 (1006 metrisk)
Kategori
Strøm - metning (Isat)
800mA
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
265mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Type
Tynn film
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
0402 (1006 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
0402
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,024" B (1,00mm x 0,60mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)