PLE856CBA1R0M-1PT00
DigiKeys produktnummer
445-PLE856CBA1R0M-1PT00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-PLE856CBA1R0M-1PT00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-PLE856CBA1R0M-1PT00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PLE856CBA1R0M-1PT00
Beskrivelse
FIXED IND 1UH 620MA 420 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µH Uskjermet Tynn film Induktor 620 mA 420mOhm maks 0302 (0805 metrisk)
Kategori
Strøm - metning (Isat)
420mA
Produsent
Skjerming
Uskjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
420mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Type
Tynn film
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
0302 (0805 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
0302
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,031" L x 0,018" B (0,80mm x 0,45mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)