MPZ2520SPH070ATD25
DigiKeys produktnummer
445-MPZ2520SPH070ATD25TR-ND - Tape og spole (TR)
445-MPZ2520SPH070ATD25CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-MPZ2520SPH070ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ2520SPH070ATD25
Beskrivelse
FERRITE BEAD 7 OHM 1008 1LN
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
7 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1008 (2520 metrisk) 12A 1,25mOhm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
1,25mOhm
Produsent
TDK
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
1008 (2520 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,039" (1,00mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Impedans ved frekvens
7 Ohms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
12A