MPZ1608S471ATA00
DigiKeys produktnummer
445-MPZ1608S471ATA00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-MPZ1608S471ATA00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-MPZ1608S471ATA00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ1608S471ATA00
Beskrivelse
FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Detaljert beskrivelse
470 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 1A 150mOhm
EDA-/CAD-modeller
MPZ1608S471ATA00 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
1A
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
470 Ohms @ 100 MHz