MPZ1608S300ATDH5
DigiKeys produktnummer
445-MPZ1608S300ATDH5TR-ND - Tape og spole (TR)
445-MPZ1608S300ATDH5CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-MPZ1608S300ATDH5DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ1608S300ATDH5
Beskrivelse
FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
Detaljert beskrivelse
30 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 5A 10mOhm
EDA-/CAD-modeller
MPZ1608S300ATDH5 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell strøm (maks)
5A
DC-motstand (DCR) (maks)
10mOhm
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,030" (0,75mm)
Impedans ved frekvens
30 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)