MPZ1005A331ET000
DigiKeys produktnummer
445-172736-2-ND - Tape og spole (TR)
445-172736-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-172736-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ1005A331ET000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
330 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 600mA 300mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
600mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
300mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
330 Ohms @ 100 MHz