MMZ1005S241CT000
DigiKeys produktnummer
445-2161-2-ND - Tape og spole (TR)
445-2161-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-2161-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMZ1005S241CT000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
240 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 400mA 280mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MMZ1005S241CT000 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
400mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
280mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
240 Ohms @ 100 MHz