MMZ1005F470ETD25
DigiKeys produktnummer
445-181779-2-ND - Tape og spole (TR)
445-181779-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-181779-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMZ1005F470ETD25
Beskrivelse
FERRITE BEAD 47 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 300mA 700mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
300mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
700mOhm
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Impedans ved frekvens
47 Ohms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)