MMZ1005F181ET000
DigiKeys produktnummer
445-175076-2-ND - Tape og spole (TR)
445-175076-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-175076-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMZ1005F181ET000
Beskrivelse
FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
180 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 200mA 1,6Ohm
Kategori
Impedans ved frekvens
180 Ohms @ 100 MHz
Produsent
TDK
Nominell strøm (maks)
200mA
Serie
DC-motstand (DCR) (maks)
1,6Ohm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)