MLG1005S8N2JT000
DigiKeys produktnummer
445-3057-2-ND - Tape og spole (TR)
445-3057-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-3057-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLG1005S8N2JT000
Beskrivelse
FIXED IND 8.2NH 500MA 300 MOHM
Detaljert beskrivelse
8.2 nH Uskjermet Flerlags Induktor 500 mA 300mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
MLG1005S8N2JT000 Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
300mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
3GHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)