MLG1005S4N7ST000
DigiKeys produktnummer
445-3051-2-ND - Tape og spole (TR)
445-3051-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-3051-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLG1005S4N7ST000
Beskrivelse
FIXED IND 4.7NH 700MA 250 MOHM
Detaljert beskrivelse
4.7 nH Uskjermet Flerlags Induktor 700 mA 250mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
MLG1005S4N7ST000 Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
250mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
4,5GHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Toleranse
±0,3nH
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)