MLG1005S18NJT000
DigiKeys produktnummer
445-3062-2-ND - Tape og spole (TR)
445-3062-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-3062-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLG1005S18NJT000
Beskrivelse
FIXED IND 18NH 350MA 600 MOHM
Detaljert beskrivelse
18 nH Uskjermet Flerlags Induktor 350 mA 600mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
MLG1005S18NJT000 Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
600mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
2GHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)