MLG1005S15NJT000
DigiKeys produktnummer
445-3061-2-ND - Tape og spole (TR)
445-3061-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-3061-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MLG1005S15NJT000
Beskrivelse
FIXED IND 15NH 400MA 550 MOHM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 nH Uskjermet Flerlags Induktor 400 mA 550mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MLG1005S15NJT000 Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
550mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Serie
Frekvens - selvresonant
2,2GHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Type
Flerlags
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Induktans
Leverandørens enhetsforpakning
0402 (1005 metrisk)
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,022" (0,55mm)