DPX205850DT-4152B2
DigiKeys produktnummer
445-15624-2-ND - Tape og spole (TR)
445-15624-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-15624-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX205850DT-4152B2
Beskrivelse
RF DIPLEXER 877MHZ/4.125GHZ 0805
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-dipleks Diplekser 174MHz – 1,58GHz / 2,4GHz – 5,85GHz 0805 (2012 metrisk), 6 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
DPX205850DT-4152B2 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Frekvensbånd (lav/høy)
174MHz – 1,58GHz / 2,4GHz – 5,85GHz