CGA3E2X7R1H222K080AE
DigiKeys produktnummer
445-173665-2-ND - Tape og spole (TR)
445-173665-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-173665-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CGA3E2X7R1H222K080AE
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2200 pF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
CGA3E2X7R1H222K080AE Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Myk terminering
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,037" (0,95mm)