CGA3E2C0G1H100D080AA
DigiKeys produktnummer
445-5628-2-ND - Tape og spole (TR)
445-5628-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-5628-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CGA3E2C0G1H100D080AA
Beskrivelse
CAP CER 10PF 50V C0G 0603
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 pF ±0,5pF 50V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
CGA3E2C0G1H100D080AA Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Toleranse
±0,5pF
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)