CGA3E1X7R1V105K080AC
DigiKeys produktnummer
445-174215-2-ND - Tape og spole (TR)
445-174215-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-174215-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CGA3E1X7R1V105K080AC
Beskrivelse
CAP CER 1UF 35V X7R 0603
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 µF ±10% 35V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CGA3E1X7R1V105K080AC Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)