C1608C0G2A102J080AA | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C1608C0G2A102J080AA |
Beskrivelse | CAP CER 1000PF 100V C0G 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1000 pF ±5% 100V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C1608C0G2A102J080AA Modeller |
Kategori | Temperaturkoeffisient |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Bruksområder |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranse ±5% | Tykkelse (maks) 0,035" (0,90mm) |