B84252B0400A000
DigiKeys produktnummer
495-B84252B0400A000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B84252B0400A000
Beskrivelse
POWER EMC FILTER
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Enkelfase EMC/EMI Linjefilter 400 A AC Tretrinns Terminalkontakt
Kategori
Spenning - nominell DC
1000V (1kV)
Produsent
TDK
Strøm
400 A
Serie
Bruksområder
Vekselrettere, krafttrekkersystemer
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C