B84143A0020A166
DigiKeys produktnummer
495-75258-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B84143A0020A166
Beskrivelse
LINE FILTER 20A CHASSIS MOUNT
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trefaset (Delta) EMC/EMI Linjefilter 20 A AC 50/60Hz Enkelttrinn Hurtigkobling, Gjenget stolpe (M5)
Kategori
Spenning - nominell AC (fase til fase)
300 V
Produsent
TDK
Strøm
20 A
Serie
Frekvens - drift
50/60Hz
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Godkjenningsbyrå
cUR, ENEC, UR
Filtertype
Trefaset (Delta)
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Konfigurasjon
Enkelttrinn
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - nominell AC (fase til jord/nøytral)
520 V