B72205S0350K101
DigiKeys produktnummer
495-3771-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B72205S0350K101
Beskrivelse
VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
56 V 100 A Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 5mm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B72205S0350K101 Modeller
Kategori
Varistorspenning (maks)
61.6 V
Produsent
TDK
Strøm - strømstøt
100 A
Serie
Energi
1,1J
Emballasje
Bulk
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
620 pF @ 1 kHz
Maksimal AC-volt
35 V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)
Maksimal DC-volt
45 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Varistorspenning (min)
50.4 V
Kapsling
Skive 5mm
Varistorspenning (Typ)
56 V