B57164K0102K000
DigiKeys produktnummer
495-77137-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B57164K0102K000
Beskrivelse
THERMISTOR NTC 1KOHM 3730K DISC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
NTC-termistorer 1k Skive, 5,5mm dia x 5,0mm B
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B57164K0102K000 Modeller
Kategori
B-verditoleranse
±3%
Produsent
TDK
B25/100
3730K
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
450 mW
Motstand (resistans) i Ohm ved 25°C
1k
Monteringstype
Gjennomgående hull
Motstandstoleranse
±10%
Kapsling
Skive, 5,5mm dia x 5,0mm B