B57153S0160M000
DigiKeys produktnummer
495-B57153S0160M000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B57153S0160M000
Beskrivelse
ICL 16 OHM 20% 3A 8.5MM
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 16 Ohms ±20% 3 A 0,335" (8,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
B57153S0160M000 Modeller
Kategori
R ved 25°C
16 Ohms
Produsent
TDK
Toleranse
±20%
Serie
Strøm - stabil tilstand maks
3 A
Emballasje
Bulk
Diameter
0,335" (8,50mm)
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)