B32621A6103J189
DigiKeys produktnummer
495-B32621A6103J189TR-ND - Tape og spole (TR)
495-B32621A6103J189CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
B32621A6103J189
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 400V 630V Polypropylen (PP), Metallisert - stablet Radial
EDA-/CAD-modeller
B32621A6103J189 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,354" (9,00mm)
Toleranse
±5%
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
400V
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
630V