B32521E6103K000
DigiKeys produktnummer
495-75681-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B32521E6103K000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyetylentereftalat (PET), Metallisert - stablet Radial
EDA-/CAD-modeller
B32521E6103K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,512" L x 0,157" B (13,00mm x 4,00mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,394" (10,00mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
200V
Bruksområder
Bilindustri; EMI, RFI-demping
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V