ACM2012-900-2P-T002
DigiKeys produktnummer
445-2207-2-ND - Tape og spole (TR)
445-2207-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-2207-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACM2012-900-2P-T002
Beskrivelse
CMC 400MA 2LN 90 OHM SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 90 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 190mOhm
EDA-/CAD-modeller
ACM2012-900-2P-T002 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
400mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
190mOhm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Høyde (maks)
0,051" (1,30mm)
Impedans ved frekvens
90 Ohms @ 100 MHz