ACM2012-121-2P-T001
DigiKeys produktnummer
445-8664-2-ND - Tape og spole (TR)
445-8664-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-8664-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACM2012-121-2P-T001
Beskrivelse
CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 220mOhm
EDA-/CAD-modeller
ACM2012-121-2P-T001 Modeller
Kategori
Nominell strøm (maks)
370mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
220mOhm
Serie
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Delestatus
Aktiv
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Høyde (maks)
0,051" (1,30mm)
Impedans ved frekvens
120 Ohms @ 100 MHz