ACM12V-172-2PL-TL00
DigiKeys produktnummer
445-ACM12V-172-2PL-TL00TR-ND - Tape og spole (TR)
445-ACM12V-172-2PL-TL00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-ACM12V-172-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ACM12V-172-2PL-TL00
Beskrivelse
CMC 4.8A 2LN 1.7KOHM SMD AECQ200
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 1.7 kOhms @ 100 MHz 4,8A DCR 12mOhm
EDA-/CAD-modeller
ACM12V-172-2PL-TL00 Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
12mOhm
Produsent
TDK
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
80V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Delestatus
Aktiv
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimensjon
0,472" L x 0,433" B (12,00mm x 11,00mm)
Høyde (maks)
0,236" (6,00mm)
Impedans ved frekvens
1.7 kOhms @ 100 MHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
4,8A