ZWS150BAF-15
DigiKeys produktnummer
285-2012-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZWS150BAF-15
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ZWS150BAF-15 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
86%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Lastfordeling, PFC, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
6,30" L x 2,95" B x 1,46" H (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm)
Spenning - utgang 1
15V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
10 A