ZWS150BAF-15 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 285-2012-ND |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | ZWS150BAF-15 |
Beskrivelse | AC/DC CONVERTER 15V 150W |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 85 – 265VAC Inngang |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ZWS150BAF-15 Modeller |
Kategori | Effekt (watt) |
Produsent | Bruksområder ITE (kommersiell) |
Serie | Spenning - isolasjon 3 kV |
Emballasje Bulk | Effektivitet 86% |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -10°C – 70°C (med effektreduksjon) |
Antall utganger 1 | Monteringstype Chassismontering |
Spenning - inngang 85 – 265VAC | Størrelse/dimensjon 6,30" L x 2,95" B x 1,46" H (160,0mm x 75,0mm x 37,0mm) |
Spenning - utgang 1 15V | Godkjenningsbyrå CE |
Strøm - utgang 1 10 A | Baseproduktnummer |