ZUP36-24/U er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
TDK-Lambda
På lager: 29
Datablad
0 – 36VDC Utgang Bord (AC til DC) Strømforsyning Digital 0 – 24A Utgang 800W Funksjoner Minne, Programmerbar, RS232- og RS485-grensesnitt
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP36-24/U
DigiKeys produktnummer
285-1677-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZUP36-24/U
Beskrivelse
PWR SUP BENCH PROG 0-36V 864W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Størrelse/dimensjon
13,780" L x 5,512" B x 4,882" H (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Effekt (watt)
800W
0,02% + 20mV
Spenningsregulering - linje
1mV + 0,005%
Spenningsregulering - belastning
2mV + 0,005%
Forsyningsspenning
85 – 265VAC
Strømregulering - linje
0,01% + 5mA
Strømregulering - belastning
0,07% + 10mA
Utgangsspenning
0 – 36VDC
Ripple
5mV
Strøm – utgang
0 – 24A