ZUP20-40/U
DigiKeys produktnummer
285-1675-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZUP20-40/U
Beskrivelse
PWR SUP BENCH PROG 0-20V 800W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0 – 20VDC Utgang Bord (AC til DC) Strømforsyning Digital 0 – 40A Utgang 800W Funksjoner Minne, Programmerbar, RS232- og RS485-grensesnitt
Kategori
Størrelse/dimensjon
13,780" L x 5,512" B x 4,882" H (350,00mm x 140,00mm x 124,00mm)
Effekt (watt)
800W
0,02% + 12mV
Spenningsregulering - linje
1mV + 0,005%
Spenningsregulering - belastning
2mV + 0,005%
Forsyningsspenning
85 – 265VAC
Strømregulering - linje
0,01% + 5mA
Strømregulering - belastning
0,07% + 10mA
Utgangsspenning
0 – 20VDC
Ripple
5mV
Strøm – utgang
0 – 40A