ZUP10-20/U er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
TDK-Lambda
På lager: 26
Datablad
0 – 10VDC Utgang Bord (AC til DC) Strømforsyning Digital 0 – 20A Utgang 200W Funksjoner Minne, Programmerbar, RS232- og RS485-grensesnitt
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Why Thermocouple A Power Supply?
ZUP10-20/U
DigiKeys produktnummer
285-1668-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZUP10-20/U
Beskrivelse
PWR SUP BENCH PROG 0-10V 200W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Størrelse/dimensjon
13,780" L x 4,882" B x 2,756" H (350,00mm x 124,00mm x 70,00mm)
Produsent
TDK-Lambda
Funksjoner
Minne, Programmerbar, RS232- og RS485-grensesnitt
Serie
Effekt (watt)
200W
Emballasje
Bulk
Nøyaktighet - spenningsmåler; amperemeter
0,02% + 8mV
Delestatus
Utdatert
Spenningsregulering - linje
1mV + 0,005%
Type
Bord (AC til DC)
Spenningsregulering - belastning
2mV + 0,005%
Forsyningsspenning
85 – 265VAC
Strømregulering - linje
0,01% + 2mA
Antall utganger
1
Strømregulering - belastning
0,01% + 5mA
Utgangsspenning
0 – 10VDC
Ripple
5mV
Strøm – utgang
0 – 20A