XMS500SG
DigiKeys produktnummer
285-2898-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XMS500SG
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 90 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
XMS500SG Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Effektivitet
92%
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med effektminskning)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
7,09" L x 4,21" B x 1,85" H (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Spenning - utgang 1
48V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 1
10.4 A