XMS500C6
DigiKeys produktnummer
285-2892-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XMS500C6
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
XMS500C6 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Effektivitet
92%
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med effektminskning)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
7,09" L x 4,21" B x 1,85" H (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 1
20.8 A