XMS5005Y
DigiKeys produktnummer
285-2889-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XMS5005Y
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
XMS5005Y Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Serie
Spenning - isolasjon
4 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
92%
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med effektminskning)
Type
Kapslet
Funksjoner
Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
7,09" L x 4,21" B x 1,85" H (180,0mm x 107,0mm x 47,0mm)
Spenning - utgang 1
12V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang 1
41.6 A