SWS600L-5
DigiKeys produktnummer
285-1743-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SWS600L-5
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 600W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 5V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SWS600L-5 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
77%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 74°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Lastfordeling, PFC, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
7,48" L x 4,72" B x 2,40" H (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)
Spenning - utgang 1
5V
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, TUV
Strøm - utgang 1
120 A