SCS120PW48
DigiKeys produktnummer
285-1969-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SCS120PW48
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 120W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SCS120PW48 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
85%
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
0°C – 60°C (med effektminskning)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
5,00" L x 3,00" B x 1,27" H (127,0mm x 76,2mm x 32,3mm)
Spenning - utgang 1
48V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
2.5 A