RWS600B24
RWS600B24
TDK Lambda RWS-B Series Power Supplies | Digi-Key Daily
RWS600B-24
DigiKeys produktnummer
285-RWS600B-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RWS600B-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 600W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RWS600B-24 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,88
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
7,48" L x 4,72" B x 2,40" H (190,0mm x 120,0mm x 61,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
25 A