RWS100B-5
DigiKeys produktnummer
285-RWS100B-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RWS100B-5
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 100W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 5V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RWS100B-5 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
79%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
4,25" L x 3,70" B x 1,54" H (108,0mm x 94,0mm x 39,0mm)
Spenning - utgang 1
5V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
14 A