RGB4W500W033A-001
DigiKeys produktnummer
285-RGB4W500W033A-001-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RGB4W500W033A-001
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3 – 24V 33A 18V - 60V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RGB4W500W033A-001 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
500 W
Produsent
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 115°C (med effektminskning)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
98%
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Uisolert PoL-modul
Kapsling
10-DIP-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
1,95" L x 1,50" B x 0,51" H (49,5mm x 38,1mm x 13,0mm)
Spenning - inngang (min)
18V
Leverandørens enhetsforpakning
Sekstendelskloss
Spenning - inngang (maks)
60V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
33A