PXG-M15-24WS12
DigiKeys produktnummer
285-PXG-M15-24WS12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXG-M15-24WS12
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 15W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 1,25A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PXG-M15-24WS12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
15 W
Produsent
Spenning - isolasjon
5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Emballasje
Rør
Funksjoner
Justerbar utgang
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,885
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
6-DIP-modul
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
1,60" L x 1,00" B x 0,40" H (40,6mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang (maks)
1,25A